Blog

Problematyka osobowościowa z uwzględnieniem adaptacji charakterologiczno-rozwojowych – seminarium superwizyjne dla psychoterapeutów

Adaptacje charakterologiczno-rozwojowe

Zapraszamy na seminarium superwizyjne dla psychoterapeutów z doświadczeniem zawodowym prowadzone przez Dorotę Węgrzyn, psychoterapeutkę Gestalt (EAP, EAGT, PTP) i superwizora.

Doświadczenie, eksperyment a dialog egzystencjalny oraz praca ze snem – warsztat dla psychoterapeutów

warsztat dla profesjonalistow

Zapraszamy na warsztat dla psychoterapeutów pracujących w różnych modalnościach i z różnym doświadczeniem zawodowym prowadzony przez Dorotę Węgrzyn, psychoterapeutkę Gestalt (EAP, EAGT, PTP) i superwizora.

Pomiędzy doświadczaniem, eksperymentem a dialogiem egzystencjalnym oraz praca ze snem – warsztat

psychoterapia -warsztaty dla profesjonalistów

Zapraszamy na warsztat dla psychoterapeutów pracujących w różnych modalnościach i z rożnym doświadczeniem zawodowym prowadzony przez Dorotę Węgrzyn, psychoterapeutkę Gestalt (EAP, EAGT, PTP) i superwizora.

Mindfulness czy psychoterapia?

Co wybrać - psychoterapię czy Mindfulness

Trening Mindfulness czy psychoterapia. Co wybrać i czy tak naprawdę musisz coś wybierać?

MBSR czy MBCT – który trening wybrać?

o kursach mindfulness

Dwa sztandarowe i najbardziej zbadane treningi Mindfulness to MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction oraz MBCT (Mindfulness Based Cognitive Therapy). Dowiedz się co łączy i różni te dwa programy oraz, który z nich może lepiej pasować do Twoich potrzeb.

Gestaltowska praca ze sprawcą przemocy – warsztaty

gestalt-psychoterapia- warsztat

Zapraszamy na warsztat dla psychoterapeutów, psychologów i interwentów kryzysowych prowadzony przez Krzysztofa Kościółka, psychoterapeutę Gestalt.