psychoterapia -warsztaty dla profesjonalistów In Blog

Pomiędzy doświadczaniem, eksperymentem a dialogiem egzystencjalnym oraz praca ze snem – warsztat

Zapraszamy na warsztat dla psychoterapeutów pracujących w różnych modalnościach i z rożnym doświadczeniem zawodowym prowadzony przez Dorotę Węgrzyn, psychoterapeutkę Gestalt (EAP, EAGT, PTP) i superwizora.

Warsztat przeznaczony jest dla psychoterapeutów pracujących w różnych modalnościach i z rożnym doświadczeniem zawodowym.

Podczas warsztatu uczestnicy, pracując ze sobą nawzajem, będą mieli możliwość  przećwiczenia  zagadnień związanych z poszerzaniem świadomości Klienta podczas sesji w oparciu o dialog egzystencjalny i budowane eksperymenty (kontinuum świadomości, praca z pustym krzesłem, praca na dwóch krzesłach, praca z objawem poprzez ciało)
Uczestnicy wyposażeni zostaną również w wiedzę merytoryczną oraz technikę aktywnego badania znaczenia snów, będącą praktycznym narzędziem pomocnym w różnych momentach procesu terapeutycznego.

Czas trwania: 25 godziny szkoleniowych

Data warsztatu: 

21 września 2018 (piątek) w godz. 15:00 -19:00
22 września 2018 (sobota) w godz. 9:00 -19:00
23 września 2018 (niedziela) w godz. 9:00 -18:00 

Cena warsztatu :

Miejsce:
Spokojna Głowa – ośrodek psychoterapii
Elektoralna 13/120
Warszawa

Prowadzący: Dorota Węgrzyn

Superwizorka Gestalt (IIPG, EAGT), superwizorka-aplikantka PTP.

Ukończyła studia magisterskie ze specjalnością pedagogika na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest absolwentką Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie dyrygentury. Jest absolwentką I LO im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu.

Edukację psychologiczną rozpoczęła w 1997 w ITG-PSPP Szkołą Psychoterapeutów i Trenerów, uzyskując Certyfikat Psychoterapeuty. Ukończyła całościowy kurs psychoterapii w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii CM UJ i uzyskała Certyfikat Psychoterapeuty w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym. Jest absolwentką Szkoły Superwizorów Gestalt w IIPG i uzyskała Certyfikat Superwizora EAGT.

Od 2001 współtworzy Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, gdzie zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową osób dorosłych. Specjalizuje się w pracy z osobami psychosomatycznymi i z zaburzeniami osobowości. Jest nauczycielką zawodu w Szkole Psychoterapeutów Gestalt oraz Programie Pomocy Psychologicznej. Prowadzi grupy psychoterapeutyczne, superwizje, warsztaty oraz szkolenia. Od 7 lat pracuje w Polskiej Radzie Psychoterapii nad ustawą o zawodzie psychoterapeuty.

Koszt: 900 zł

KONTAKT i ZAPISY:
Sylwia Starczewska (sylwia.starczewska@gmail.com) +48 508 108 042

Leave a Reply

Send Us Message

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>