przeniesienie w psychoterapii Gestalt In Blog

Przeniesienie i przeciwprzeniesienie – warsztat dla psychoterapeutów

Zapraszamy na warsztat dla psychoterapeutów prowadzony przez Małgorzatę Lambert, psychoterapeutkę i superwizora EAGT (European Association for Gestalt Therapy).

Celem warsztatu jest rozwijanie umiejętności prowadzenia dialogu egzystencjalnego. Warunkiem skutecznego prowadzenia takiego dialogu w psychoterapii Gestalt jest rozumienie zjawisk, które występują w relacji terapeutycznej. Relacja terapeutyczna jest współtworzona przez terapeutę i klienta, a dokładniej przez przeniesienie klienta i przeciwprzeniesienie terapeuty. Świadomość i rozumienie tych zjawisk pozwala na zbudowanie optymalnego środowiska leczącego, które inicjuje wewnątrz psychiczną zmianę.

Na warsztacie poruszone będą następujące obszary
1. Jak rozpoznać przeciwprzeniesienie zgodne i komplementarne i następnie wykorzystać je w dialogu z klientem?
2. Jak nie tracić pozycji terapeutycznej?
3. Jak rozpoznać przeniesienie klienta i zastosować adekwatną klaryfikację?

Na uczestników czeka teoria, jak i praca warsztatowa.

Prowadzenie: Małgorzata Lambert, psychoterapeutka i superwizor EAGT.

Termin: 15 – 17 czerwca 2018

15 czerwca 2018 (piątek) w godz. 9:00 -19:00
16 czerwca 2018 (sobota) w godz. 9:00 -19:00
17 czerwca 2018 (niedziela) w godz. 9:00 -13:00

Miejsce: Ośrodek Psychoterapii “Spokojna Głowa”, ulica Elektoralna 13/120. Warszawa.

Warsztat odbędzie się po zebraniu minimalnej liczby uczestników (12 osób). Jeśli nie zbierze się grupa, warsztat nie odbędzie się i wszystkie wpłaty zostaną zwrócone. Uczestnicy otrzymają zaświadczenia o udziale w warsztacie.

Zgłoszenie

Jeśli jesteś zainteresowana/ zainteresowany warsztatem i masz jakieś pytania -  napisz lub zadzwoń do Sylwii Starczewskiej. tel : 508 108 042; email: sst@mindfulnessinside.com. Jeśli jesteś zdecydowana/zdecydowany wziąć udział wyślij swoje zgłoszenie.

W zgłoszeniu prosimy podać następujące dane:
1. Imię i nazwisko uczestnika.
2. Dane do faktury (jeśli prowadzisz działalność gospodarczą albo faktura będzie na firmę, fundację itp., podaj pełną nazwę firmy/organizacji, adres, NIP, REGON; jeśli nie prowadzisz działalności, wystarczy, gdy podasz swój adres).
3. Kontakt do Ciebie (telefon, e-mail).

Płatność

Płatność dokonywana jest w dwóch ratach:
1) zaliczka 200 zł płatna w terminie 7 dni od otrzymania e-maila od Organizatora potwierdzającego zapisanie na listę uczestników (w e-mailu będą dane do przelewu)
2) pozostała kwota (500 zł) płatna do 15.05.2018

WPŁATA ZALICZKI DOKONANA W TERMINIE JEST WARUNKIEM REZERWACJI MIEJSCA NA WARSZTACIE.

Do dnia 20 maja r. istnieje możliwość rezygnacji z udziału w warsztacie ze zwrotem 100% wpłaconej kwoty. Po tym terminie zwrot kosztów możliwy będzie tylko wówczas, gdy rezygnujący uczestnik znajdzie osobę na swoje miejsce. Jeśli nie zbierze się grupa warsztatowa, warsztat nie odbędzie się i wszystkie wpłaty zostaną zwrócone.

Leave a Reply

Send Us Message

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>