Nauka Mindfulness w KPH In Blog

Mindfulness w KPH

W “Spokojnej Głowie” staramy się zajmować w równym stopniu psychoterapią jak i nauką oraz praktyką uważności. 17 maja rozpoczeliśmy siedmiotygodniowy kurs Mindfulness dla “Kampanii Przeciw Homofobii. Z przyczyn logistycznych zdecydowaliśmy się na taką opcję zamiast na ośmiotygodniową. Kurs nie był standardowym kursem MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction), ale bazował na nim w bardzo dużym stopniu.   W treningu wzięło udział ośmioro wolontariuszy i pracowników związanych z KPH.  Jako fundacja bardzo często staramy się pomagać innym fundacjom, oraz organizacjom pożytku publicznego. Stres, wypalenie zawodowe, oraz choroby psychosomatyczne są zwiazane nie tylko ze światem “białych kołnieżyków”, ale dotyczą nas wszytskich w bardzo podobnym stopniu.

Jeśli pracujesz w sektorze NGO i czujesz, że Wasza organizacja chciałaby poznać czym jest Mindfulness, skontaktuj sie z nami. :)

 

 

Leave a Reply

Send Us Message

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>