Marta Stec

Marta Stec
Psychoterapeutka

Jestem psychoterapeutką Gestalt certyfikowaną w Europejskim Towarzystwie Psychoterapii Gestalt (EAGT), specjalistką ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą, parami. Prowadzę spotkania indywidualne i terapii grupowej, warsztaty i szkolenia dla młodzieży oraz dorosłych (rodziców, osób doświadczających przemocy).

Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałam podczas

  • 4-letniej Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt,
  • Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie,
  • Studium Pracy z Osobami Stosującymi Przemoc,
  • 2,5-letniego Kursu Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych w Fundacji Na Szlaku,
  • szkoleń z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach czy Porozumienia bez Przemocy.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam

  • na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Szpitala Bródnowskiego,
  • na Oddziale Chorób Afektywnych F7 Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie,
  • w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy „Niebieska Linia”, jako konsultantka infolinii i poradni mailowej, a także realizując różne zadania w Stowarzyszeniu „Niebieska Linia”,
  • w Fundacji Nagle Sami jako konsultantka telefonu wsparcia dla osób w żałobie oraz prowadząc indywidualne wsparcie psychologiczne.

 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji indywidualnej i grupowej.

Pracuję w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym – oprócz Gestaltu bliska mi jest także Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach oraz filozofia Komunikacji bez Przemocy. Wspieram osoby, które doświadczają przemocy, trudności w relacjach, przeżywają żałobę i stratę czy też kryzys związany ze zmianą, depresję, wypalenie zawodowe, lęki, stres, a także zmagające się z problemami seksualnymi.

 

Psychoterapia jest dla mnie uważnym towarzyszeniem osobie na jej drodze pokonywania trudności i przyjmowania życia takim, jakie ono jest. To spotkanie, podczas którego dzięki bezpiecznemu kontaktowi można rozpoznawać swoje potrzeby, uczyć się świadomego bycia ze sobą i z innymi oraz w pełni doświadczać emocji z tym związanych.

Jeśli przeżywasz obniżony nastrój, stres czy kryzys związany ze zmianami w Twoim życiu lub chcesz poprawić swoje relacje z innymi, nauczyć się rozpoznawania i zaspokajania swoich potrzeb w sposób nieraniący innych, to zapraszam Cię na spotkanie.

e-mail: marta.malgorzata.stec@gmail.com
tel. 504 755 359
Przyjmuję w Warszawie, ul. Elektoralna 13/120