Marta Stec

Marta Stec
Psychoterapeutka

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Ukończyłam I stopeń Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Program Pomocy Psychologicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Szpitala Bródnowskiego, w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy „Niebieska Linia”, gdzie nadal pracuję jako konsultantka infolinii i poradnii mailowej, a także w Fundacji Nagle Sami jako konsultantka telefonu wsparcia dla osób w żałobie oraz prowadząc indywidualne wsparcie psychologiczne. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Pracuję w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym – oprócz Gestaltu bliska mi jest także Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach oraz filozofia Komunikacji bez Przemocy. Wspieram osoby, które doświadczają przemocy, trudności w relacjach, przeżywają żałobę i stratę czy też kryzys związany ze zmianą.

Psychoterapia jest dla mnie uważnym towarzyszeniem osobie na jej drodze pokonywania trudności i przyjmowania życia takim, jakie ono jest. To spotkanie, podczas którego dzięki bezpiecznemu kontaktowi można rozpoznawać swoje potrzeby, uczyć się świadomego bycia ze sobą i z innymi oraz w pełni doświadczać emocji z tym związanych.

Jeśli przeżywasz obniżony nastrój, stres czy kryzys związany ze zmianami w Twoim życiu lub chcesz poprawić swoje relacje z innymi, nauczyć się rozpoznawania i zaspokajania swoich potrzeb w sposób nieraniący innych, to zapraszam Cię na spotkanie.

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie i specjalistką ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie w Ogólnopolskim Pogotowiu „Niebieska Linia”. Pracuję pod stałą superwizją.

e-mail: marta.malgorzata.stec@gmail.com
tel. 504 755 359
Przyjmuję w Warszawie, ul. Elektoralna 13/120