• Warszawa, ul Elektoralna 13/120
  • +48 696 666 093
  • fundacjaspokojnaglowa@gmail.com

O nas

Cele Fundacji

Spokojna Głowa to ośrodek psychoterapii i fundacja. „Spokojna Głowa” to nasz mały projekt na wiele lat.

Jako ośrodek psychoterapii pracujemy z naszymi klientami pomagając i wspierając ich w zmianie. Prowadzimy psychoterapię indywidualną, treningi grupowe, oraz terapię par. Duża część naszej pracy wiąże się z pracą z klientami doświadczającymi stresu, depresji, wypalenia zawodowego, nerwic, traumy, czy szoku pourazowego.

Jako fundacja chcemy aktywnie uczestniczyć w debacie społecznej na temat zdrowia psychicznego Polaków i promować dostęp do narzędzi ułatwiających dobre funkcjonowanie psychofizyczne.

Badania pokazują, że Polacy są jednym z najbardziej zestresowanych narodów na świecie. Chcielibyśmy spróbować to zmienić, chociażby w małym wycinku. Chcielibyśmy wpływać aktywnie na sektor edukacji. Z każdym kolejnym rokiem, szkoły opuszczają nowi absolwenci, którzy coraz gorzej radzą sobie ze stresem oraz napięciem emocjonalnym.

Naszym zadaniem w „Spokojnej głowie” jest wspierać naszych klientów, podopiecznych we własnym rozwoju. Chcemy zapobiegać stygmatyzacji osób korzystających z pomocy psychologicznej.

Zespół

Statut

Zobacz nasz statut

Dla mediów

Co robimy i jak działamy w pigułce

Publikacje

Zapoznaj się z naszymi publikacjami

Kontakt

Skontaktuj się z nami.