• Warszawa, ul Elektoralna 13/120
  • +48 696 666 093
  • fundacjaspokojnaglowa@gmail.com

STAŁE ZLECENIE

stale-zlecenie

Dlaczego warto zrobić stałe zlecenie?

Stałe zlecenie to jedna z najprostszych i najbardziej efektywnych sposobów w jaki możesz nam pomóc. Stała i regularna pomoc jest dla naszej fundacji szczególnie cenna. Dzięki niej możemy planować nasze wydatki z wyprzedzeniem. Kwota darowizny nie ma znaczenia, każda złotówka się liczy. Dzięki Twojemu wsparciu jesteśmy w stanie pomagać ludziom w redukcji stresu i w rozwoju osobistym.

WSPARCIE BIZNESU

wsparcie-biznesu

Szukamy wsparcia biznesu. Jeśli wiesz jak stres i depresja jest w stanie połknąć całą radość życia, jeśli masz świadomość jak wypalenie zawodowe potrafi ciągnąć w dół, czekamy na Twoje wsparcie. Pomagając nam, z jednej strony sprawiasz, że możemy działać na rzecz poprawy zdrowia i zmniejszenia stresu wśród tych którzy naprawdę tego potrzebują. Dzisiejszy stres może być jutrzejszym stresem chronicznym, a pojutrze depresją, dlatego nie należy go lekceważyć. Jak możesz pomóc? Finansowo – możesz pomóc nam wysyłając darowiznę na konto: 14 1020 1026 0000 1802 0253 7710. Ideowo – możesz nam pomóc oferując nam swój produkt lub usługę.

WOLONTARIAT W SPOKOJNEJ GŁOWIE

wolontariat

Nasza działalność, opiera się w dużej mierze na wolontariuszach. Jeśli chcesz nam pomóc w naszym ambitnym pomyśle na zmniejszanie stresu w Polsce, napisz do nas. Szukamy psychologów, psychoterapeutów, którzy mają kompetencje do pracy z osobami, dotkniętymi przez chroniczny stres, wypalenie zawodowe, depresję.  Jeśli nie robiłaś/ robiłeś wcześniej niczego w obszarze pomocy psychologicznej, a chciałbyś nam pomóc w poszukiwaniu darczyńców, prowadzeniu naszych kanałów społecznościowych, PR lub obsłudze naszej strony lub w jakikolwiek inny sposób, daj nam znać. Nie oczekujemy podpisania umowy na całe życie i jesteśmy elastyczni co do kształtu współpracy. :)

ZAINSPIRUJ INNYCH

inspiruj

Nie ma lepszego nauczyciela niż dobry przykład. Jeśli masz za sobą historię wyjścia z chronicznego stresu, depresji lub uporania się z wypaleniem zawodowym, napisz do nas. Być może Twoja historia może komuś pomóc w innym spojrzeniu na jego własną sytuację. Napisz o tym co pomagało Tobie i jak walczyłeś ze swoim stresem. Czekamy na wiadomość od Ciebie pod adresem fundacjaspokojnaglowa(at)gmail.com