cezary jaszkowski gestalt

Cezary Jaszkowski
Psychoterapeuta

Psychoterapeuta Gestalt, Terapeuta par. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz European Association for Gestalt Therapy. Absolwent Instytutu Gestalt w Krakowie, Studium Pomocy Psychologicznej dla Par (IPZ). Uczestnik 2 letniego treningu w Istituto di Gestalt HCC Italy – “Gestalt perspective on psychopathology and contemporary disturbances”.

Doświadczenie kliniczne zdobywałem w latach 2014-2016 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na ul. Sobieskiego 9 na oddziale zapobiegania Nawrotom I Kliniki Psychiatrycznej (F 10) oraz na oddziale Diagnostyczno-Terapeutycznym F6, III Kliniki Psychiatrycznej.  Od 2015 prowadzę własną praktykę terapeutyczną.

Zajmuję się relacjami jakie budujemy ze sobą, z rodziną, z innymi ludźmi oraz ze światem. Ramy psychoterapii pozwalają na bezpieczne odkrywanie jak to robimy. Czy odbywa się to w zgodzie ze sobą i swoimi potrzebami czy też wg przekonań i oczekiwań innych osób.  Relacja terapeutyczna daje przestrzeń na poszukiwanie odpowiedzi na pytanie “Kim jestem?”, “Co jest dla mnie ważne?”, “Czego potrzebuję?” w poczuciu akceptacji, zrozumienia i obecności.

Pracuję z osobami chcącymi wzmocnić swoją samoocenę, wrażliwymi na ocenę innych, cierpiącymi z powodu obniżonego nastroju, stanów depresyjnych czy też ataków paniki. Wspieram osoby, które mają trudności w relacjach z bliskimi, w związku czy też potrzebują ułożyć swoją relację z rodziną pochodzenia.

Mam doświadczenie w pracy z osobami dorastającymi w rodzinach dysfunkcyjnych i alkoholowych (DDD, DDA), współpracuję terapeutycznie ze Stowarzyszeniem Od-Do. Pracuję z menadżerami, pracownikami korporacji doświadczającymi trudności i wyzwań w życiu zawodowym związanych z: przepracowaniem, stresem, wypaleniem, potrzebą przewartościowania, zmianą ścieżki zawodowej czy poszukiwaniem work&life balance.

Prowadzę także terapie par.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

e-mail: psychoterapia.cj@gmail.com
tel. 884 317 875
Przyjmuję w Warszawie, ul. Elektoralna 13/118